Atsiliepimai

brand

UAB “Topus mobile”

“Iš personalo atrankos kompanijos tikėjomės profesionalaus, greito ir lankstaus bendradarbiavimo. Tai ir suradome bendraudami su “Personalo konsultacijų grupe”, į kurią dar neabejotinai kreipsimės.”
Paulius Kaziliūnas, Direktorius

fhlife

FHLIFE WORLD

“Pasitikime “Personalo konsultacijų grupe” dėl šiuolaikiško ir lankstaus požiūrio į klientą bei nepaprasto atkaklumo siekiant iškelto tikslo.”
UAB “FHLIFE WORLD” vadovas

vizpro

UAB “Vizualiniai projektai”

“Esame maloniai nustebinti jūsų konkretumu: tiek aiškinantis mūsų poreikius, tiek pristatant atrinktus kandidatus – pataikėte tiesiai į dešimtuką. Gavome daugiau, nei tikėjomės. Visiems rekomenduočiau jus kaip patikimą personalo atrankos įmonę.
Gediminas Krekys, Direktorius

westpharma

UAB “West-Pharma-East”

“Džiaugiamės, kad, ieškodami aukšto lygio specialisto, kreipėmės į “Personalo konsultacijų grupę”. Paslaugos 100 procentų atitiko tai, ko mes tikėjomės ir buvo pasiūlyti tinkami kandidatai. Konsultantai profesionaliai, skirdami dėmesį net menkiausioms smulkmenoms, įsigilino į mūsų poreikius. “Personalo konsultacijų grupė” yra patikimas partneris surasti geriausius savo srities specialistus. Dėkojame už profesionalų bendradarbiavimą!”
Mantas Jakimavičius, Direktorius